14.0"LED LCD Screen COMPATIBLE N140HCE-EN1 REV.C2 72% CIE1931 1920X1080 IPS
larger image
larger image
Model:
37 Units in Stock
Write Review
Description
Reviews
Size
14.0"
Resolution
1920x1080
Connector Type
30pin edp LED