17.3" LCD Screen LP173WF3-SLB2 1920X1080 FOR HP Elitebook 8760W 50pin IPS RGB
larger image
Model:
LP173WF3-SLB2 slb3 slb431D
54 Units in Stock
Write Review
Description
Reviews
Size
17.3"
Resolution
1920x1080
Connector Type
50pin edp LED