15.6"LED LCD Screen exact NV156FHM-T03 V8.0 IPS 72% For Lenovo 0IYN126 1080P
larger image
larger image
Model:
54 Units in Stock
Write Review
Description
Reviews
Size
15.6"
Resolution
1920x1080
Connector Type
30pin edp LED